Skatepark

Pomysł na otworzenie całorocznego skateparku w Łodzi chodził za nami już od dawna. Czy możemy stworzyć miejsce gdzie można będzie pojeździć, pouczyć się i przy tym dobrze bawić? Okazało się, że możemy. Droga była trudna i kręta, ale w końcu możemy oddać wam do użytku całoroczny, ogrzewany i kryty skatepark. Z różnymi typami przeszkód, dostosowany do różnych poziomów trudności. I z basenem z gąbek :)

Park przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych riderów, w każdym wieku.

Na miejscu prowadzimy szkółki jazdy na hulajnodze.

Przeszkody

Jeszcze moment i pojawią się zdjęcia!

Basen z gąbkami

Najlepszy przyjaciel dla osób uczących się nowych tricków. Dzięki wypełnieniu gąbkami, możesz śmiało szlifować swoje umiejętności z miękkim lądowaniem :)

Mini-rampa

Half-pipe o niskiej wysokości zakończony kopingami, idealny do uczenia się podstawowych tricków, sztuczek na kątach.

Piramida/funbox

Wielofunkcyjna plaza zawierająca w sobie łamaną poręcz i murek (30 cm wysokości), oraz dwa różnej wysokości benki. Dzięki temu, że rampa jest wszechstronna, świetnie sprawdzi się dla każdego użytkownika bez względu na wiek czy poziom zaawansowania.

Quarter wall

Niska i średnia rampa wbudowane w ogromny quater przechodzący w ścianę. Dosyć wymagająca przeszkoda, na której wykonywanie tricków typu handplant czy flair jest niezwykle efektowne!

Rezi Box

Marzenie każdego miłośnika wysokich lotów. Miękkie lądowanie na matę rezi sprawia, że nie musisz się obawiać o kontuzje.

Roll-in

Rampa kształtem przypominająca falę. Jest to w zasadzie spłaszczony quater bez kopingu, co zapewnia gładki zjazd nadający dużą prędkość. Na naszym parku jeden z roll-in jest ustawiony idealnie na najazd do basenu z gąbkami.

Quartery

5 różnej wielkości ramp, które dzięki swojemu kątowi nadają się idealnie do próbowania lub szlifowania swoim umiejętności w powietrzu.

Rampy ruchome

Dysponujemy trzema ruchomymi rampami, które na życzenie użytkowników obsługa bezzwłocznie przestawi. Jest to ławka z kątownikami (32x61x240cm), kicker i mini quarter zakończony kopingiem.

Instruktorzy

Adam Kolasa
Swoją przygodę z hulajnogą rozpocząłem w 2014 roku. Moją mocną stroną jest wykorzystywanie miejskiej infrastruktury w niestandardowy sposób. Skatepark traktuje jako miejsce do trenowania swoich umiejętności. Specjalizuje się we wszelkich trickach na poręczach, murkach, grindboxach oraz kątach. W jeździe stawiam na prostotę i efektowność tricku, a nie jego poziom skomplikowania. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem, udzielam cennych wskazówek, cierpliwie tłumaczę oraz pokazuję jak wykonać podstawowe oraz zaawansowane tricki. Jestem charyzmatyczny, kreatywny, cierpliwy i lubię obierać niekonwencjonalne drogi. Chcę zarażać pasją wszystkich początkujących riderów jak i wspólnie dążyć do rozwoju umiejętności. Zapraszam!

Jakub Terka
Swoją przygodę z hulajnogą rozpocząłem w 2017 roku. Preferuje jazdę streetową, ale bez problemu mieszam różne style jazdy. Na skateparku stawiam na trening umiejętności oraz na techniczną jazdę i naukę nowych tricków. Specjalizuje się w jeździe na murkach, rurkach oraz kątach. W trakcie zajęć stawiam na bezpieczeństwo i kontrolę hulajnogi, ponieważ z doświadczenia wiem jakie to jest ważne. Bez względu na poziom umiejętności, zawsze staram się przybliżyć swoich klientów do osiągnięcia wyznaczonego celu. Uwielbiam jazdę na hulajnodze i świetnie dogaduje się z ludźmi. Zapraszam do zapisywania się na moje zajęcia.